Chcete vědět o novinkách? Zaregistrujte si svoji emailovou adresu a budete dostávat pravidelné informace.
- Úvod
- Gobelíny
Gobelíny
Gobelíny pro vyšívání
Gobelíny jsou předtištěné motivy na vyšívání. Předtisky jsou natištěné na vyztužené pevné látce. Gobelíny se vyšívají křížkovým stehem nebo tzv. půlkřížkem.
Ke všem nabízeným gobelínovým plátnům je možné zakoupit sadu vyšívacích přízí DMC (dle seznamu od výrobce) nebo jako levnější alternativu sadu přízí Ariadna. V případě zájmu, připište do poznámky v objednávce.
Vyšívací příze DMC mají 500 odstínů a jsou to příze světové kvality. Jedno přadýnko stojí 18,- Kč. Vyšívací příze Ariadna mají 320 odstínů, cena za jedno přadýnko je 10,- Kč.
- Novinka
Více gobelínů najdete v jednotlivých kategoriích.
Také hledáte: gobelíny na vyšívání, gobelínové vyšívání, předtisky na vyšívání, gobelínové předlohy, gobelínové sady